Live Chat Software
artiworks menuartiworks menuartiworks menuartiworks menu

Wybrane realizacje panoram 360° i wirtualnych wycieczek

Panorama 360° to narzędzie do interaktywnej prezentacji wybranej przestrzeni. Obserwator może obracać widokiem, który daje wrażenie przebywania w przedstawionym miejscu jak również przybliżać dowolne elementy w panoramie, by przyjrzeć się im z bliska. Każdą panoramę 360° można zaopatrzyć w interaktywne punkty, po wskazaniu których wyświetli się opis danego miejsca, a po kliknięciu przejdzie się do kolejnej panoramy tworząc w ten sposób wirtualną wycieczkę po prezentowanych przez Państwa miejscach. Najpopularniejsza jest panorama sferyczna oferująca pełny obrót dookoła głowy prawo-lewo jak i widok góra-dół. Panorama cylindryczna przedstawia widok w jednej płaszczyźnie oferująca pełny obrót dookoła głowy prawo-lewo. Panorama 360° to forma prezentacji, dająca możliwość zwiedzenia miejsca bez konieczności ruszania się z fotela.

Wirtualna panorama pomoże Państwu zaprezentować dowolne miejsce wewnątrz obiektu np. pokoje w hotelu, wnętrze restauracji, sklepu, domu lub mieszkania bądź miejsca w przestrzeni na zewnątrz obiektów np. ulica, ogród, podwórze lub itp. Praktycznie bez ograniczeń, każde miejsce, którego pokazanie potencjalnemu klientowi spowoduje zwiększenie zainteresowania jest warte, aby pokazać je w pełnej okazałości właśnie w Internecie. To Państwa wyróżni spośród innych. Do tej pory Internet był medium, gdzie internauta tylko w niewielkim stopniu mógł obejrzeć prezentowane na stronach internetowych miejsce w postaci kadrowanych zdjęć. Dzięki wirtualnym panoramom będzie mógł znaleźć się w przedstawionym miejscu, co z pewnością sprawi, że nie zapomni o Państwa stronie i prezentowanej na niej ofercie.

współpraca:
creneo.pl alpekspro.pl bcbc.pl ekonto.net kwiaciarnia-gardenia.com bombola-skorzecin.pl atut.poznan.pl
projektowanie stron www poznań, strony internetowe poznań, tworzenie stron internetowych poznań, sklepy internetowe poznań, fotografia cyfrowa, wirtualne wycieczki poznań, panoramy 360 poznań, wirtualne spacery poznań, projekty graficzne, materiały reklamowe, prezentacje multimedialne
NO FILE