Strona główna / Internet

Internet

W świecie XXI wieku i dobie Internetu niezbędnym czynnikiem funkcjonowania firmy na rynku jest posiadanie witryny internetowej. Dzięki Naszej ofercie możecie Państwo uzyskać potrzebną Waszej firmie witynę internetową, którą zaprojektujemy, wdrożymy i utrzymamy.

Zaprojektowanie
Zaprojektowanie witryny internetowej dla Państwa firmy rozpoczynamy od ustalenia kilku spraw niezbędnych do jej stworzenia: przeznaczenie, tematyka, kolorystyka, ułożenie elementów (podstrony, rozmieszczenie menu, logo, grafiki, animacje), rozpisanie podstron. Następnie ustalimy jakie materiały mogą być dostarczone przez Państwa firmę, niezbędne do stworzenia wizerunku witryny jak: logo, zdjęcia, materiały reklamowe, itp. Jeśli nie posiadają Państwo takich materiałów możemy je wykonać. Pomocne w realizacji witryny będą również przykłady innych witryn internetowych, które się Państwu najbardziej podobają zarówno od strony wizualnej jak i funkcjonalnej.
Posiadając powyższe informacje i materiały możemy przystąpić do realizacji projektu graficznego i funkcjonalnego.

Wdrożenie
Po zaprojektowaniu witryny internetowej następuje wdrożenie jej na odpowiednie konto na serwerze. Jeśli nie posiadają Państwo konta hostingowego dla swojej witryny, możemy je założyć ze specjalnej oferty hostingowej. Po wdrożeniu witryny trzeba ją jeszcze wyświetlić w przeglądarce. Do wyświetlenia potrzebny jest adres internetowy czyli domena. Jeśli nie posiadają Państwo domeny, możemy ją zarezerwować.

Utrzymanie
Na końcu pozostaje wrzucenie danych do witryny w specjalnie przygotowanym panelu administracyjnym do zarządzania treścią i zdjęciami. Mogą to Państwo sami prowadzić bądź proponujemy Naszą usługę utrzymania i redagowania witryny.

 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wybranymi realizacjami

projektowanie stron www poznan, tworzenie stron www poznan, materiały reklamowe, fotografia

© 2016 Artiworks. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl