Live Chat Software
artiworks menuartiworks menuartiworks menuartiworks menu

Wybrane realizacje stron internetowych

W świecie XXI wieku i dobie Internetu niezbędnym czynnikiem funkcjonowania firmy na rynku jest posiadanie witryny internetowej. Dzięki Naszej ofercie możecie Państwo uzyskać potrzebną Waszej firmie witynę internetową, którą zaprojektujemy, wdrożymy i utrzymamy.

 
Zaprojektowanie
Zaprojektowanie witryny internetowej dla Państwa firmy rozpoczynamy od ustalenia kilku spraw niezbędnych do jej stworzenia: przeznaczenie, tematyka, kolorystyka, ułożenie elementów (podstrony, rozmieszczenie menu, logo, grafiki, animacje), rozpisanie podstron. Następnie ustalimy jakie materiały mogą być dostarczone przez Państwa firmę, niezbędne do stworzenia wizerunku witryny jak: logo, zdjęcia, materiały reklamowe, itp. Jeśli nie posiadają Państwo takich materiałów możemy je wykonać. Pomocne w realizacji witryny będą również przykłady innych witryn internetowych, które się Państwu najbardziej podobają zarówno od strony wizualnej jak i funkcjonalnej.
Posiadając powyższe informacje i materiały możemy przystąpić do realizacji projektu graficznego i funkcjonalnego.
 
Wdrożenie
Po zaprojektowaniu witryny internetowej następuje wdrożenie jej na odpowiednie konto na serwerze. Jeśli nie posiadają Państwo konta hostingowego dla swojej witryny, możemy je założyć ze specjalnej oferty hostingowej. Po wdrożeniu witryny trzeba ją jeszcze wyświetlić w przeglądarce. Do wyświetlenia potrzebny jest adres internetowy czyli domena. Jeśli nie posiadają Państwo domeny, możemy ją zarezerwować.
 
Utrzymanie
Na końcu pozostaje wrzucenie danych do witryny w specjalnie przygotowanym panelu administracyjnym do zarządzania treścią i zdjęciami. Mogą to Państwo sami prowadzić bądź proponujemy Naszą usługę utrzymania i redagowania witryny.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wybranymi realizacjami

współpraca:
creneo.pl alpekspro.pl bcbc.pl ekonto.net kwiaciarnia-gardenia.com bombola-skorzecin.pl atut.poznan.pl
projektowanie stron www poznań, strony internetowe poznań, tworzenie stron internetowych poznań, sklepy internetowe poznań, fotografia cyfrowa, wirtualne wycieczki poznań, panoramy 360 poznań, wirtualne spacery poznań, projekty graficzne, materiały reklamowe, prezentacje multimedialne
NO FILE